předvýběr.cz

Účetní/Asistent/ka jednatele

Zveřejněno 18.08.2021

Pro našeho klienta, společnost která je výhradním zástupcem německých a italských firem v oblasti obrábění kovů a úprav povrchů tryskáním, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Účetní/Asistent/ka jednatele

Náplň práce

  • Zpracování účetních podkladů, mezd, zaúčtování faktur (i zahraničních)
  • Daňové povinnosti a daňové přiznání ve spolupráci s daňovou poradkyní firmy
  • Asistentka jednatele – vyřizování agendy, pomoc s přípravou akcí jako strojírenský veletrh atd.

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost anglického nebo německého jazyka (písemná komunikace)
  • Znalost účetního a firemního systému Altus Vario – výhodou
  • Orientace v oblasti strojírenství – výhodou
  • ŘP sk. B – výhodou
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti s 30 letou tradicí v oboru
  • Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy)
  • Další motivační bonusy dle obratu a roční prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelský kolektiv menší rodinné firmy
  • Podporu zkušeného týmu spolupracovníků
  • 3 x Sick day
  • Penzijní a životní připojištění po zkušební době
  • Nástup ihned, příp. dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Brno-Tuřany