předvýběr.cz

Servisní technik ve fotovoltaice

Zveřejněno 18.08.2021

Pro našeho klienta, globální společnost poskytující řešení a služby pro solární elektrárny, která má prokazatelné zkušenosti s developmentem projektů, investičním řízením, projektovým financováním, pojištěním, řešením technologií, EPC a O&M, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik vysokého napětí ve fotovoltaice v Praze a okolí.

Náplň práce

  • Sledování výkonnosti, průběžná inspekce a zajištění opravných prací elektrárny dle smluv
  • Zpracování reportů o provedených činnostech
  • Zpracování pravidelných zpráv pro klienty
  • Podpora pro smluvní jednání s klienty a servisními partnery
  • Podpora pro vztahy s technicko-servisními partnery
  • Podpora k nabídkám a prezentacím společnosti

Požadavky

  • Vzdělání střední odborné (elektrotechnické)
  • Praxe v oboru technik (elektro) – min 2 roky
  • Vyhláška 50/78sb, min §6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Čeština (AJ nebo jiný jazyk výhodou)
  • MS Office
  • Samostatnost, organizační schopnosti, flexibilita

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek
  • Možnost pracovat v mezinárodním, dynamickém a mladém kolektivu
  • Ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Zajímavou a rozmanitou náplň práce
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Zaměstnanecké výhody (auto i pro soukromé účely, příspěvek na vzdělávání, 25 dní dovolené, notebook, služební telefon, flexibilní pracovní doba, MultiSport karta, jazykové kurzy a další zajímavé bonusy)
  • Práce v rámci celé ČR okolí Prahy