předvýběr.cz

Pracovník přípravy a projekce

Zveřejněno 17.08.2021

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou a servisem sítí v oblasti telekomunikací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovníka přípravy a projekce.

Náplň práce

  • příprava dokumentace pro realizaci
  • projekční a inženýrská činnost související s výstavbou pro mobilní operátory
  • kompletace dokumentace po realizaci

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru / vhodné i pro absolventy
  • řidičský průkaz sk. B,
  • znalost práce s PC (AutoCAD, Microsoft Office)
  • zodpovědnost, flexibilitu a samostatnost

Nabízíme

  • pružná pracovní doba
  • zaměstnání ve společnosti s téměř 30-ti letou tradicí
  • 13. a 14. mzdu dle výsledků hospodaření společnosti
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • nepeněžní benefit (Multisport)
  • zaměstnání na HPP na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Brno