předvýběr.cz

Technik pro obrábění a svařování jednoúčelových strojů

Zveřejněno 16.08.2021

Pro našeho klienta Lesaffre Česko, a.s., výrobce a dodavatele potravinářských surovin a strojů pro pekařskou výrobu, hledáme vhodné uchazeče na pozici Technika pro obrábění a svařování jednoúčelových strojů.

Náplň práce

  • Výroba lehkých konstrukcí, rámů, krytů, potrubí apod., vše z nerezu
  • Zámečnické práce při výrobě jednoúčelových strojů
  • Instalace zařízení u zákazníků v ČR i zahraničí

Požadujeme

  • Praktické zkušenosti s výrobou nerezových konstrukcí
  • Základní zámečnické dovednosti
  • Praktické zkušenosti s obráběním kovů na klasickém soustruhu a frézce nebo se svářením metodou TIG
  • ŘP sk. B + ochota cestovat i do zahraničí
  • Fyzická zdatnost, výborný zdravotní stav
  • Manuální zručnost
  • Technická gramotnost
  • Samostatnost
  • Časová flexibilita

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve společnosti s tradicí
  • Dobře vybavenou dílnu
  • Jednosměnný provoz - flexibilní pracovní doba
  • Motivující mzdové ohodnocení s individuální výkonnostní složkou
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, příspěvek na penzijní připojištění, na brýle, na očkování, flexi pasy,..
  • Práci na HPP
  • Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělání
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce: Olomouc