předvýběr.cz

Specialista instalace reklamy

Zveřejněno 04.08.2021

Pro našeho klienta, společnost vyrábějící kvalitní reklamní, prezentační a dekorační produkty, hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici Specialista instalace reklamy.

Náplň práce

  • Práce na dílně: polepy různých materiálů, řezání papírů, separace tisků, dokončovací
  • Činnosti, balení zakázek
  • Výjezdy spojené s instalacemi reklamních ploch
  • Polepy automobilů, výloh
  • Dále: práce s frézou, řezačkou papíru, laminátorem, formátovací pilou a řezacím nožem

Požaduje

  • Manuální zručnost a samostatnost, flexibilitu
  • Ideálně zkušenosti z oboru (kašírování grafik, řezání papíru, separaci řezané grafiky)
  • Ochotu pracovat i ve ztížených podmínkách při montážích
  • Řidičský průkaz skupiny B – nutné!
  • Praxe v oblasti SIGNMAKING, především lepení samolepících fólií, práce s nimi výhodou
  • Výškové práce výhodou ne podmínkou

Nabízíme

  • Profesionální zaškolení
  • Pracovní oblečení a jiné benefity
  • Zázemí stabilní rodinné společnosti – již 26 let na trhu
  • Možnost seberealizace a vlastního rozvoje
  • Místo výkonu práce: Brno