předvýběr.cz

Technical Sales Representative

Zveřejněno 06.06.2022

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem suroviny pro plastikářský průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technical Sales Representative.

Náplň práce:

  • každodenní rozvoj a udržování obchodních kontaktů se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání a navazování nových obchodních příležitostí – zákazníků
  • vyhledávání a navazování nových kontaktů se zahraničními výrobci/ dodavateli surovin
  • řešení technických otázek ve vzájemné spolupráci s technickým servisem našich zahraničních partnerů
  • technická podpora při výrobních zkouškách u zákazníků
  • rozvoj aktivit na českém a slovenském trhu

Požadavky:

  • středoškolské/ vysokoškolské (upřednostňujeme) vzdělání: technická chemie, obor zpracování či výroba polymerů výhodou
  • obchodní talent
  • aktivní znalost AJ nutná
  • řidičský průkaz skupiny B
  • časová flexibilita
  • schopnost týmové spolupráce

Nabídka:

  • zajímavá náplň práce
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zajištění odborného růstu
  • účast na mezinárodních veletrzích a jiných odborných akcích
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • občerstvení na pracovišti
  • nástup: ihned
  • místo výkonu práce: Brno-město

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.