předvýběr.cz

Výrobní ředitel

Zveřejněno 01.02.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu vah a vážících zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Výrobní ředitel.

Náplň práce

  • zodpovědnost za komplexní zajištění procesů výroby společnosti, počínaje technologickou přípravou výroby až po expedici výrobků včetně zajišťování externích montáží
  • nadřízenost a organizační řízení vedoucích pracovníků – vedoucí technologie, vedoucí řízení výroby, vedoucí výroby, včetně řízení zásobování, expedice
  • úzce spolupracuje s oddělením obchodu, konstrukce, řízení kvality, personalistiky, ekonomiky, správy majetku
  • zodpovědnost za zkvalitňování a optimalizaci řízených procesů v rámci systému managementu společnosti, včetně návrhů na zlepšování procesů
  • veškeré činnosti směřovat k maximálnímu uspokojení zákazníků
  • zodpovědnost za vykonávané činnosti přímo vedení společnosti
  • zodpovědnost za analýzu systému plánování zakázek, koordinaci a optimalizaci výrobních kapacit

Požadujeme

  • VŠ technického směru (strojní obor výhodou)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • anglický jazyk min. na středně pokročilé úrovni, německý jazyk výhodou
  • bydliště v rozpětí max. 50 km od Úpice
  • praxi 10 let na manažerských pozicích ve výrobních firmách (strojírenské firmy výhodou)
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • vyjednávací a organizační schopnosti
  • zvládání zátěžových situací a schopnost řešit konflikty
  • schopnost motivovat druhé, autorita

Nabízíme

  • služební automobil
  • notebook
  • firemní mobil
  • stravenky
  • vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost příspěvku na ŽP
  • kariérní postup na ředitele společnosti
  • místo výkonu práce: Úpice

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.