předvýběr.cz

Obsluha CNC pásové pily

Zveřejněno 30.03.2021

Pro našeho klienta, společnost prodávající hutní materiál a zajišťující kompletní servis spojený s realizací zakázek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obsluha CNC pásové pily.

Požadavky

  • SŠ vzdělání strojního zaměření, min. výuční list
  • Praxe na CNC strojích – ideálně pásové pily
  • Základní znalost sortimentu – hutní materiál
  • Samostatnost, přesnost, preciznost
  • ŘP na VZV výhodou (firma je schopna zajistit)

Náplň práce

  • Samostatná obsluha stroje
  • Práce s VZV – vykládky kamionů, navážení materiálu k pile – praxe výhodou
  • Práce primárně s řezným plánem
  • Provozní údržba svěřených strojů

Nabízíme

  • Práce na HPP/IČO - preference HPP
  • Jednosměnný provoz: 7:30 – 15:30 (PO – PÁ)
  • Nástupní plat: 27 000 Kč + placené přesčasy s příplatkem 25% + až 10 000 Kč osobní ohodnocení (možno čerpat po zkušební době)
  • Dotovaná strava
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: České Budějovice – Rudolfovská třída

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou