předvýběr.cz

Databázový specialista

Zveřejněno 30.07.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je významným poskytovatelem technologií, služeb a konzultací v oblasti procesů zaměřených na likvidaci pojistných událostí na vozidlech v USA a je veřejně obchodovatelnou společností na burze NYSE, hledáme vhodné kandidáty na pozici Databázový specialista.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za MSSQL databáze
  • Nezávislé řešení datových extrakcí z databází založených na MSSQL, Postgre nebo MySQL
  • Komunikace s mezinárodními kolegy
  • Rozpoznávání příležitostí a nedostatků
  • Shromažďování požadavků
  • Automatizace přenosu dat ETL
  • Zkušenosti s prací s daty všech druhů - nepopsané, popsané, nestrukturované, částečně strukturované a relační

Požadujeme

  • 2 a více let zkušeností
  • Pokročilou znalost SQL
  • Základy SQL správy
  • Znalost s odstraňováním IT problémů ne jen s SQL
  • Uživatelská podpora lidí bez IT znalosti
  • Import a export datových kanálů
  • Znalost vytváření BI reportů výhodou
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni – denní komunikace s kolegy po celém světě
  • Obecné znalosti a zájem o softwarovou podporu
  • Pokročilé dovednosti se správou MSSQL
  • Základní znalost Hadoop, Microstrategy, PowerBI nebo jakéhokoliv jiného BI řešení
  • Základní znalost ostatních databází jako Postgres, MySQL, Oracle a znalost MariaDB výhodou
  • Trpělivost a odhodlání
  • Zaměření se na výsledky
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti, týmový duch
  • Otevřený a proaktivní přístup
  • Odhodlaný učit se novým technologiím
  • Logické dovednosti
  • Praktický člověk se zaměřením na detail
  • Musí poskytnout vysoký stupeň vlastní iniciativy, motivace a umět řešit problémy
  • Schopnost zpracovávat více projektů současně
  • Český či slovenský jazyk je nezbytný

Nabízíme

  • Práci ve stabilním profesionálním týmu
  • Možnost profesního růstu
  • Flexibilní uspořádání práce a pracovní doby
  • Možnost Home Office
  • Stravenky
  • Po jednom roce 25 dní dovolené
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.