předvýběr.cz

Vývojář .NET / C#

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem softwaru a tvorbou webových a mobilních aplikací na platformách Android, Windows a iOS, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojáře .NET / C#.

Požadujeme

  • IT vzdělání, minimálně středoškolské, vhodné i pro absolventy a studenty VŠ
  • středně pokročilou znalost AJ – schopnost vyřídit telefonát v AJ
  • bezproblémovou komunikaci v rámci týmu, pečlivost
  • znalost principů vývoje software
  • znalost jazyka C#, orientace ve Visual Studio
  • znalost jazyka SQL a relačních databází, HTML a webových technologií
  • ochotu a chuť učit se nové věci
  • praxe není vyžadována

Výhodou je znalost

  • technologií WPF, UWP nebo Xamarin
  • scriptovacích jazyků (JavaScript, TypeScript)
  • source control nástrojů (např. Team Foundation Server)
  • základních principů umělé inteligence, Tensorflow

Náplň práce

  • rozvoj produktu limiGo – webová aplikace (.net c#) a mobilní aplikace (Xamarin)
  • vývoj nových funkcionalit a modulů
  • vylepšování stávajících funkcionalit
  • spolupráce při analýze a návrhu architektury vyvíjených aplikací
  • spolupráce při řešení netriviálních úloh
  • optimalizace zdrojového kódu
  • tvorba technické dokumentace

Nabízíme

  • účast na zajímavých projektech v oblasti CRM/SFA a umělé inteligence
  • být součástí sehraného týmu, kde každý má svou důležitou roli
  • moderní technologie a neustálý profesní rozvoj – u nás nikdy nezakrníte!
  • možnost kariérního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení s motivačním bonusem
  • služební telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • účast na firemních sportovních akcích, plavby na jachtách, ferraty, motokáry apod.
  • práci na plný nebo částečný úvazek v hlavním pracovním poměru
  • flexibilní pracovní dobu a příležitostnou práci z domova
  • možnost nástupu: ihned
  • místo výkonu práce: Praha 4 Modřany

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. ¨