předvýběr.cz

Strategický nákupčí

Zveřejněno 09.09.2019

Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na výrobu a zpracování směsí pro gumárenský a kabelářský průmysl, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Strategický nákupčí.

Náplň práce

  • Nákup materiálu v ČR i zahraničí
  • Práce s interním softwarem
  • Vyjednávání podmínek s dodavateli
  • Dohled nad fakturací a její optimalizace

Požadujeme

  • SŠ technického, nebo ekonomického směru
  • Aj na komunikativní úrovni – komunikace s dodavateli
  • Pečlivost
  • Chuť učit se nové věci

Nabízíme

  • Vhodné i pro absolventy
  • Práce ve stabilní české společnosti s 15 letou historií
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příplatek na stravování
  • Místo výkonu práce: Kladno