předvýběr.cz

Obchodně-technický zástupce - Čechy

Zveřejněno 28.01.2021

Pro našeho klienta, který nabízí široký sortiment výrobků určených pro stavební a dokončovací práce, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně-technický zástupce.

Náplň práce

Technická podpora:

  • Technické poradenství zákazníkům pro danou skupinu produktů;
  • Příprava prezentací a produktové nabídky zákazníkům s důrazem na technické vlastnosti produktů;
  • Příprava a vedení technických školení zaměřených na aplikaci konkrétní produktové skupiny – samostatně nebo ve spolupráci s technickým poradcem;
  • Řešení technických a aplikačních problémů produktů nahlášených zákazníkem – samostatně nebo ve spolupráci s technickým poradcem;
  • Řešení technických aspektů reklamací, monitorování jejich procesu
  • Analýza konkurenčních produktů z technického hlediska
  • Rozvoj a implementace lokálních verzí nástrojů technické podpory.
  • Prodej produktů:

Zodpovědnost za implementaci prodejních plánů pro danou skupinu produktů;

  • Akvizice nových zákazníků a udržení vztahů se stávajícími zákazníky buď v rámci určité územní oblasti nebo pro určitou skupinu produktů;
  • Příprava nabídek, vyjednávání podmínek spolupráce a transakcí, vytváření objednávek pro danou skupinu produktů;
  • Provádění průběžné kontroly stavu plnění smlouvy a doporučení změny podmínek spolupráce s cílem vybudovat konkurenční výhodu;;
  • Monitorování pohledávek a dlužných částek zákazníků;
  • Monitorování a analyzování konkurence a jejích marketingových aktivit.

Technický marketing – účast na veletrzích a podpora marketingového oddělení v přípravě promočních akcí.

Požadujeme

  • min. SŠ (stavebního směru)
  • praxi v oboru na obchodní pozici min. 3 roky
  • řidičský průkaz sk. B
  • Znalost produktů a sektoru stavební chemie.
  • Znalost práce na počítači, MS office
  • Znalost anglického jazyka (výhodou)
  • časová flexibilita
  • komunikativnost a samostatnost

Nabízíme

  • práci na HPP
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • systém zaškolení
  • služební automobil (i pro osobní účely)
  • telefon
  • notebook (tablet)
  • mzda odpovídající dané pozici
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: Čechy