předvýběr.cz

Finanční manažer/ Hlavní účetní s přesahem do controllingu

Zveřejněno 30.06.2021

Pro našeho klienta, strojírenský podnik, který vyvíjí, konstrukčně zpracovává a vyrábí nástroje pro obrábění, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Finanční manažer/ Hlavní účetní s přesahem do controllingu.

Vaše náplň práce

  • Vedení týmu 2 účetních
  • Stanovení metodiky a parametrizace ERP modulu účetnictví
  • Stanovení metodiky oceňování zásob a kalkulací
  • Zpracování měsíčních účetních výkazů (statutární i manažerské účetnictví)
  • Nastavení metodiky zaúčtování mezd a spolupráce s externí firmou zpracující mzdy
  • Nastavení procesu schvalování a archivace účetních dokladů
  • Podklady a spolupráce s auditorskou firmou a daňovým poradcem
  • Příprava podkladů a sestavení ročního finančního plánu
  • Účtování složitějších případů

Očekáváme

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Alespoň 5 let praxe v oboru účetnictví
  • Zkušenosti s vedením statutárního a manažerského účetnictví
  • Přesah do controllingu velkou výhodou
  • Znalost anglického nebo německého jazyka (zahraniční klienti – doklady v cizím jazyce)
  • Základní manažerské dovednosti
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Připravenost učit se a dále se rozvíjet (controlling, finanční řízení)
  • Pokročilý uživatel MS Office (zejména Excel), znalost IS Helios velkou výhodou

Nabízíme

  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Práce na HPP
  • Plat dle zkušeností (45 – 55 000 Kč) + bonusy dle splněných kritérií
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy a zvyšování kvalifikace
  • Kanceláře: Děčín

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou