předvýběr.cz

Operátor výroby/tiskař

Zveřejněno 29.06.2021

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou nasávané kartonáže, jako např. proložky a krabičky na vejce, misky na ovoce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátora výroby, tiskaře výrobních linek.

Náplň práce

  • Budete mít na starosti obsluhu výrobních linek vč. přelisu, potisku a balení a zajišťuje jejich chod tak, aby stroje produkovaly výrobky splňující všechna stanovená kritéria kvality.

Požadujeme

  • USO - strojírenské nebo elektro obory nebo praxe v těchto oborech výhodou
  • Dobrý zdravotní stav, dobrý sluch (nutnost absolvovat audio testy), barvocit
  • Schopnost práce v týmu, vysokého nasazení
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Schopnost a ochota pracovat v nepřetržitém provozu vč. svátků, sobot a nedělí ( 3 směny po 8-mi hodinách)

Nabízíme

  • Nástupní mzdu od 33000 Kč hrubého měsíčně
  • 13. plat dle výsledků firmy
  • Bezúročná firemní půjčka
  • Příplatek za odpolední, noční, víkendové směny (60Kč/h) a nepřetržitý provoz
  • Příplatek na dopravu až 7000Kč za měsíc dle vzdálenosti od firmy
  • Dovolenou v délce 6 týdnů
  • Příspěvek na volnočasové aktivity formou kafeteria
  • Příspěvek na životní / penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování a jazykové vzdělávání
  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  • Servis pracovních oděvů
  • Práci ve stabilizované firmě s dobrým výhledem do budoucnosti
  • Místo výkonu práce: Přibyslavice