předvýběr.cz

Odborný posuzovatel pro certifikaci výrobků

Zveřejněno 15.01.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá zkoušením a certifikací stavebních výrobků a prvků se zaměřením na požární bezpečnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Odborný posuzovatel pro certifikaci výrobků.

Pracovní náplň

  • posuzování vlastností stavebních výrobků (zařízení pro odvod kouře a tepla, ventilační a vzduchotechnická zařízení) podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady 305/2011 (CPR), zejména z hlediska požární bezpečnosti;
  • vyhodnocování vlastností výrobků na základě výsledků zkoušek uváděných v protokolech o zkouškách;
  • zpracování odborných expertiz

Požadujeme

  • vzdělání VŠ technického směru (strojní, příp. stavební)
  • technické myšlení, preciznost a odpovědnost; po zapracování samostatnost;
  • komunikativnost, loajálnost;
  • praxe v oboru výhodou, avšak možné i pro absolventy
  • uživatelská znalost PC;
  • jazykové znalosti AJ (NJ) vítány

Nabízíme

  • odbornou a samostatnou práci v akreditovaném, autorizovaném pracovišti;
  • zaměstnání ve stabilní a odborně specializované společnosti, působící v oblastech zkušebnictví, certifikace a expertiz;
  • finanční ohodnocení podle kvalifikace a pracovních výkonů;
  • sociální výhody (pět týdnů dovolené, penzijní a životní pojištění, příspěvky na stravné, kulturu, atd.);
  • možnost dalšího odborného růstu, zapojení do národních a evropských odborných orgánů
  • místo výkonu práce: Praha