předvýběr.cz

Telco servisní technik - Praha západ

Zveřejněno 24.06.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá kompletním servisem v oblasti slaboproudu, datových sítí a fotovoltaických systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Telco servisní technik – Praha západ.

Náplň práce

  • Údržba a oprava vysílačů
  • Sekání trávy u vysílače, kabeláž, drobné stavební opravy
  • Práce ve výškách
  • Práce v terénu – ticketový systém s termíny realizace s vlastním plánováním tras
  • Do kanceláře přijedete pouze na koordinační schůzky případně pro materiál
  • Držení pohotovosti 24/7 po dobu týdne

Požadavky

  • Hledáme samostatného technika s vlastním vybavením (automobil, vybavení pro práci ve výškách, mobil, notebook, běžné nářadí pro práci v dílně a na zahradě, elektrikářské nářadí)
  • Půjčují agregáty – elektrocentrály, Söll jezdec pro práci ve výškách, pohotovostní telefon
  • Menší skladovací prostory 15 - 20m2 s dostatečným zabezpečením
  • Výbornou fyzickou zdatnost
  • Vyhláška 50, § 6
  • ŘP skup. B, výhodou skup. E (velký vozík)
  • Znalost práce na PC – Outlook, Word, Excel, různé webové aplikace

Nabídka

  • Práce na IČO
  • Velmi dobré finanční ohodnocení - odměna je stanovena úkolovým ceníkem (doprava a další náklady jdou za Vámi)
  • Možnost paušálu na pohotovost (paušál je podmíněn min. měsíčním výkonem)
  • Nástup možný ihned
  • Kancelář společnosti: Praha 9
  • Místo výkonu práce: Praha - západ (od Mělníka přes Prahu 5, 6 po Příbram)