předvýběr.cz

Servisní montážní technik

Zveřejněno 24.06.2021

Pro našeho klienta, společnost, která pracuje v oblasti čerpací techniky, rozvodů, úpravy a dodávky vody a čištění odpadních vod, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik – elektrikář.

Náplň práce

  • Servisní práce na dílně i u zákazníka (Středočeský kraj, občas Praha)
  • Práce s moderním vybavením

Požadavky

  • Ukončené středoškolské vzdělání – technický směr je velkou výhodou
  • Vzdělání lze nahradit praxí na obdobné pozici
  • ŘP skup. B
  • Vyhláška 50, § 6 výhodou

Nabídka

  • Vhodné pro kandidáty, kteří opravovali zemědělské stroje, či jiné stroje ve fabrice (ideální je např. zkušenost s opravou elektromotorů)
  • Práce na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • Ohodnocení: základní mzda 33 000 Kč + benefity + 13. plat po zaučení
  • Jednosměnný provoz – pouze ranní
  • Pevná pracovní doba od 6:30 do 15:00, volné víkendy
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Benefity: dotované obědy formou stravenek, příspěvek na penzi, příspěvek na dopravu pro lidi mimo MB, zapůjčení firemního vybavení pro soukromé účely, firemní dodávky pouze za náklady
  • Místo provozovny: Mladá Boleslav
  • Nástup možný ihned