předvýběr.cz

Disponent/ka pozemních přeprav

Zveřejněno 21.06.2021

Pro našeho klienta, transportní společnost, která působí v oblasti spedice, automobilové dopravy a logistiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Disponent/ka pozemních přeprav.

NÁPLŇ PRÁCE

  • zodpovědnost za zajištění přeprav
  • příprava cenových nabídek a kalkulací
  • řešení provozních problémů
  • komunikace se zákazníky, realizace zakázek
  • spolupráce s ostatními pobočkami
  • zodpovědnost za dodržování pracovních postupů

OČEKÁVÁME

  • SŠ vzdělání
  • znalost anglického nebo německého jazyka na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti v oboru výhodou
  • komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, spolehlivost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • aktivní a zákaznický přístup, loajalitu

NABÍZÍME

  • práce na HPP – plný úvazek
  • smlouva na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební dobou
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zajímavou práci
  • přátelské pracovní prostředí
  • stravenkový paušál
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací jazykové kurzy
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: Praha 6 – Ruzyně
  • nástup možný ihned