předvýběr.cz

Pomocná účetní

Zveřejněno 21.06.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá správou nemovitostí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pomocná/ý účetní a předpisář(ka) plateb SVJ.

Náplň práce

  • zápis/import dat do účetního systému správy nemovitostí (předpis plateb, bankovní výpisy, faktury)
  • předpis úhrad záloh majitelům bytů a nebytových prostor ve spravovaných bytových domech – společenství vlastníků jednotek
  • příprava podkladů pro rozúčtovatele tepla a vody, příprava ročního vyúčtování služeb, účast na zpracování inventarizací a závěrek
  • kontrola úhrad, nekomplikované upomínání vlastníků bytů
  • výpomoc v administrativě, fakturaci
  • správa a evidence kontaktů majitelů prostor

Požadujeme

  • Znalost práce na PC (zkušenost s účetními softwary nebo softwary na správu nemovitosti výhodou)
  • Základní orientace v podvojném účetnictví
  • Praxe: (na pozici, nebo v oboru) předpis úhrad výhodou
  • Praxe: (na pozici, nebo v oboru) účetnictví výhodou
  • Jazyky: angličtina výhodou
  • Specifikace/dovednosti/charakter – spolehlivost, samostatnost, systematičnost, flexibilita, týmová práce

Nabízíme

  • Zaškolení a podporu kolegů
  • práci na IČO, HPP, nebo na zkrácený úvazek 25 h týdně,
  • flexibilní pracovní doba, min. 3x týdně v kanceláři
  • benefity (např.: stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní pracovní doba atd…)
  • Místo výkonu práce – zázemí malé kanceláře na Vinohradech