předvýběr.cz

Kvalitář - materiálové testování - junior

Zveřejněno 17.06.2021

Pro našeho klienta, společnost DEKRA, která poskytuje expertní služby v oblasti bezpečnosti a přispívá důležitou měrou k prevenci nehod a ochraně životů v globálním měřítku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Kvalitář - materiálové testování - junior.

Náplň práce

  • práce ve dvoučlenném týmu ve 3 směnném výrobním provozu
  • kontrola svařenců – svary, povrchy, rozměry, rovinnosti, tok průvodní dokumentace
  • využívání a zaškolení v metodách:

1. VT – znalost vyhodnocování svarů dle ČSN EN ISO 5817, práce s měrkou tří stupnic, praxe ve zkoušení s typy svarů – V, půl V, Y, půl Y, koutový, X a K
2. MT – zkoušení svarů ručním elektromagnetem, metoda černo-bílá
3. PT – Barevné penetrační zkoušení svarů, zkoušení vodotěsnosti svarů UV
4. možnost rozšíření kvalifikace o UT – zkoušení tupých svarů V a půl V tl 8 – 10mm, DAC, AVG

  • dodržování norem dle ČSN EN ISO 9712
  • tvorba protokolů

Požadujeme

  • minimálně vyučení v technickém oboru
  • časovou flexibilitu pro případné přesčasy
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • ochotu učit se
  • preciznost a smysl pro detail
  • znalost čtení v technické dokumentaci je výhodou
  • znalost principů a postupů kontroly jakosti ve strojírenské výrobě je výhodou
  • anglický jazyk je výhodou

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • hlavní pracovní poměr
  • adekvátní platové ohodnocení
  • 3 směnný provoz, 8 hodin (ranní, odpolední, noční)
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce je v České Lípě