předvýběr.cz

Elektromechanik - servisní technik

Zveřejněno 17.06.2021

Pro našeho klienta, českou společnost s 25letou tradicí v potravinářském oboru, která se zabývá prodejem a servisem strojů v potravinářském průmyslu, konkrétně pro masný průmysl, pet food a mlékárny, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromechanik-servisní technik.

Náplň práce

  • provádění servisu a oprav strojů na území Moravy a SR
  • instalace nových zařízení pro masný průmysl, pet food a mlékárny

Požadujeme

  • vyučení v oboru mechanik, elektromechanik nebo v příbuzných technických oborech
  • přehled v průmyslové elektronice (PLC, frekvenční měniče)
  • znalost čtení el. schémat a strojních výkresů
  • zkušenost s elektrickými a mechanickými opravami
  • praxi v potravinářském průmyslu min. 3 roky - nejlépe v masném průmyslu
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a samostatnost při plnění pracovních úkolů
  • časovou nezávislost a cestování po svěřeném regionu
  • výhodou znalost NJ, popř. AJ
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • dobré platové podmínky
  • roční odměny
  • příjemné pracovní prostředí
  • práce v rodinné firmě
  • nekuřácké pracoviště
  • služební vůz
  • mobilní telefon
  • Místo výkonu práce - Morava a Slovensko