předvýběr.cz

Mechanik zemědělských strojů – Moravskoslezský kraj

Zveřejněno 17.06.2021

Pro našeho klienta, společnost Agromex, zabývající se prodejem a servisem zemědělské techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechanika zemědělských strojů. Hledáme jak zkušené kandidáty, tak čerstvé absolventy.

Náplň práce

  • Servis a opravy zemědělský strojů v dílně i u zákazníků
  • Příprava nových strojů k prodeji
  • Záruční i pozáruční servis

Požadavky

  • SOU/SŠ – obor opravář zemědělských strojů, automechanik nebo příbuzné obory
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Zručnost, zájem o práci a chuť rozvíjet se ve svém oboru
  • Ochota cestovat za zákazníky

Výhodou

  • Znalosti problematiky oprav zemědělských nebo jiných strojů
  • Řidičské oprávněním skupiny T

Nabídka

  • Zajímavé mzdové ohodnocení, kvartální bonus, pohotovostní příplatek
  • Stravenkový paušál nebo příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Mobilní telefon
  • Flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti
  • Důkladné zaučení a kvalitní zázemí
  • Oblast působení Nový Jičín, Ostrava, Frýdek Místek, Přerov, Vsetín
  • Místo výkonu práce: Starý Jičín