předvýběr.cz

Dělník ve výrobě – zpracování hliníkových profilů

Zveřejněno 16.06.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a montáží bezrámových zasklívacích systémů pro lodžie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Dělník ve výrobě – zpracování hliníkových profilů

Náplň práce

  • řezání a kompletace hliníkových profilů
  • stříhání a ohýbání plechů
  • celková příprava materiálu na odvoz a montáž

Požadujeme

  • vzdělání: SOU/SŠ – obor zámečník nebo klempíř (není vyložené podmínkou, nevyučené zaučíme)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • manuální zručnost
  • svářečský průkaz výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • spolehlivost

Nabízíme

  • dobré finanční ohodnocení
  • stravenky
  • jednosměnný provoz
  • místo výkonu práce: Praha - Strančice - Všechromy