předvýběr.cz

Datový analytik

Zveřejněno 22.02.2019

Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí, k jejímž zákazníkům patří průmyslové podniky a firmy působící v řemeslné výrobě, hledáme nového kolegu na pozici Datový analytik.

Náplň práce

  • analýza cen, obratu, artiklů, marže
  • správa a tvorba datové banky
  • komunikace s exportními zeměmi
  • koordinace marketingu – spolupráce s marketingovým oddělením
  • spolupráce na různých projektech v rámci společnosti
  • zlepšování vnitřních procesů

Požadujeme

  • ruština podmínkou + 1 z dalších jazyků (němčina, angličtina, nebo čeština)
  • výborné znalosti Excel
  • minimálně SŠ
  • analytické schopnosti
  • výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

  • mobilní telefon a laptop
  • nástup do obchodu v přátelské středně velké mezinárodní společnosti
  • místo výkonu práce: Kladno

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.