předvýběr.cz

Projektový manager/ Account Manager – kvantitativní výzkum

Zveřejněno 16.06.2021

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu/kolegyni se zkušeností v KN výzkumu.

Hledáme člověka, který dokáže zrealizovat projekt od začátku do konce zejména po technické/ organizační stránce a dokáže ze sesbíraných a zpracovaných dat připravit závěrečnou zprávu nebo její podstatnou část.

Pokud navíc dokážete řídit a rozvíjet KN business, pak by se jednalo o seniorní pozici.

Vaše náplň práce

  • návrh optimální metodologie na základě zadání klienta
  • příprava návrhu výzkumu pro klienta či vstupy do něj
  • tvorba dotazníku, případně jeho naprogramování
  • nákup dat - poptání agentury zabývající se sběrem dat a výběr nejlepší nabídky
  • komunikace s agenturou v průběhu terénu
  • analýza výstupních dat a sepsání závěrečné zprávy
  • prezentace výsledků klientovi
  • čištění a zpracování dat do tabulek

Očekáváme

  • VŠ vzdělání
  • zkušenosti v kvantitativním výzkumu
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni (psaní výstupu a prezentace výsledků v angličtině)
  • velmi dobrá znalost práce na PC (zejména Excel, PowerPoint)
  • analytické schopnosti
  • samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • ŘP sk. B (cestování po i mimo Prahu)

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost spolupráce na HPP, příp. IČO
  • možnost práce i na krácený úvazek
  • flexibilní pracovní doba (nutná účast na poradě každé pondělí ráno)
  • možnost práce na home-office
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní notebook, mobilní telefon
  • kanceláře: Praha 2 – Vinohrady (není nutná přítomnost)