předvýběr.cz

Administrative assistant

Zveřejněno 15.06.2021

Pro našeho klienta, společnost, provozující web a aplikaci, které zobrazují komplexní data o počasí na jednom místě, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Administrative assistant.

Náplň práce

  • příprava smluv obchodních i pracovních, komunikace s úřady, právníky i daňovými poradci
  • sepisování a vylepšování doprovodných dokumentů našich produktů jako - například Terms of Use či Privacy Policy
  • práce s MS Office, Outlook, datovou schránkou, telefonem

Požadujeme

  • inteligenci, komunikativnost, organizovanost, pečlivost
  • angličtinu a češtinu slovem i písmem, radost z psaní
  • schopnost porozumět právnickým textům
  • práci s IT technologiemi (e-mail, MS Office, GoogleDoc, atd.)
  • výhodou je zkušenost s některou z těchto oblastí: právo, ekonomie, účetnictví, GDPR

Nabízíme

  • zajímavou práci na úspěšném českém globálním produktu, při níž budeš zažívat, že to, co děláš má smysl
  • pohodové startupové prostředí malé firmy s fajn lidmi
  • smysluplné finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost cvičení ve fitness s osobním trenérem přímo v budově
  • kanceláře s krásným výhledem na Vltavu
  • práci na full-time i part-time, třeba i při studiu
  • možnost home office
  • místo výkonu: Praha