předvýběr.cz

Store Manager pro Westfield Chodov

Zveřejněno 14.06.2021

Pro našeho klienta, světového lídra v oblasti oblečení určeného pro jachting, výkonnostní lyžování a outdoor, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Store Managera pro vlajkovou prodejnu na Chodově.

Náplň práce

  • Kompletní vedení prodejny v OC Westfield Chodov.
  • Nastavení procesů a realizace obchodních a marketingových plánů, které povedou k maximalizaci zisku a plnění nastavených targetů.
  • Prémiový zákaznický servis.
  • Zodpovědnost za dodržování nastavených směrnic a postupů.
  • Vedení, motivace a koučování zaměstnanců (aktuálně 5 zaměstnanců) nastavení schématu odměn, vedení jejich docházky a řešení nastalých problémů a situací.
  • Plánování směn a dovolených, komunikace s mzdovou účtárnou.
  • Nastavení KPI a zajištění jejich plnění.
  • Zodpovědnost za správný Visual Merchandising dle nastavených standardů.
  • Týdenní reporting zahraničnímu vedení.

Očekáváme

  • Předchozí praxe na pozici Store Managera.
  • Zkušenosti s kompletním vedení obchodu a vedením týmu zaměstnanců.
  • Anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni slovem i písmen (komunikace se zahraničním vedením).
  • Dobrá znalost práce na PC (Front POS, Dotykačka, Excel, Outlook).
  • Velmi dobré komunikační dovednosti.
  • Schopnost rychlé adaptace a řešení nastalých situací.
  • Chuť se neustále vzdělávat v oblasti produktů, propagace a eventů.
  • Orientace na výsledek.

Nabízíme

  • Práce v mezinárodní společnosti s mladým týmem lidí.
  • Práce na plný úvazek (HPP).
  • Možnost kariérního růstu (společnost plánuje otevření dalších prodejen, do budoucna možnost povýšení na pozici Retail Area Managera).
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Roční bonus.
  • Firemní mobil.
  • MultiSport karta.
  • Místo výkonu práce Prodejna OC Westfield Chodov.