předvýběr.cz

Autorizovaný stavbyvedoucí

Zveřejněno 08.06.2021

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie, hledáme nového kolegu na pozici Autorizovaný stavbyvedoucí.

Náplň práce

  • Stavbyvedoucí bude samostatně řídit stavební část realizace zakázek na venkovním vedení ZVN/VVN. Bude koordinovat a kontrolovat stavební činnost na přidělených zakázkách při stavbě základů a patek stožárů venkovního vedení
  • Například bude kontrolovat dodržování technologických postupů, BOZP a PO
  • Koordinovat veškeré subdodavatele a jejich činnost
  • Odpovídat za dodržování harmonogramu stavby, za vedení stavebního deníku a celkovou kvalitu díla. Bude spolupracovat s kalkulantem při zpracování rozpočtu a s obchodním oddělením s výběrem dodavatelů

Charakteristika

Stavbyvedoucí by měl být samostatný a rozhodný. Jeho práce vyžaduje velké nasazení, zodpovědné jednání a zvládání stresu. Musí být spolehlivý a schopný řídit skupiny lidí. Komunikační dovednosti a flexibilita jsou nezbytné.

Požadujeme

  • SŠ nebo SOU ukončené maturitou
  • Autorizace – autorizovaný technik pro pozemní stavby
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce s PC a MS Office
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu

Co nabízíme

  • Služební automobil
  • Mobilní telefon s možností až 2 SIM karet se zvýhodněným tarifem
  • Notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost nákupu akcií skupiny VINCI
  • Penzijní připojištění
  • Životní pojištění
  • Nadstandardní OOPP
  • Místo výkonu práce: Praha 5 - Jinonice