předvýběr.cz

B2B Specialista vymáhání pohledávek

Zveřejněno 04.06.2021

Pro našeho klienta, lídra v oblasti správy a developmentu obchodních center (OC Nový Smíchov na Praze 5, OC Plzeň Plaza v Plzni a OC Danubia v Bratislavě), hledáme vhodné kandidáty na pozici B2B Specialista vymáhání pohledávek.

Náplň práce

  • Telefonické a písemné kontaktování nájemců obchodních center za účelem vymáhání pohledávek
  • Úzká spolupráce s fakturačním, leasingovým a právním týmem
  • Příprava podkladů pro zahájení soudního řízení a pro přihlášení pohledávek do insolvenčního řízení
  • Zpracování agendy předžalobních upomínek před zahájením soudního řízení dle nájemní smlouvy
  • Spolupráce s externí společností pro vymáhání pohledávek zahrnující přípravu podkladů (nájemní smlouvy a dodatky, korespondence, faktury a další informace z SAP)
  • Vedení interní schůzky ohledně stavu pohledávek, příprava prezentací a reporting
  • Práce s SAP: párování plateb
  • Reportování v Excelu

Požadujeme

  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • VŠ vzdělání (v oboru ekonomie nebo práva) nebo SŠ vzdělání s praxí v oblasti vymáhání pohledávek a zpracováním podkladů pro insolvenci
  • Zkušenost s vymáháním pohledávek v oblasti nemovitostí
  • AJ na pokročilé komunikační úrovni
  • Pokročilá znalost Excel (kontingenční tabulky, složené funkce)
  • Schopnost a ochota učit se

Nabízíme

  • Silná firemní kultura s přátelskou atmosférou
  • Věkově a genderově vyvážený tým, podporujeme diverzitu
  • Nástup možný ihned
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, karta Multisport, příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • K dispozici parkoviště a úschovna kol se sprchou
  • Místo výkonu práce – Praha 5 - Anděl