předvýběr.cz

Mistr stavební výroby - výstavba komunikací

Zveřejněno 04.06.2021

Pro našeho klienta, zavedenou stavební firmu, zabývající se dopravními stavbami s dlouholetou tradicí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mistr stavební výroby - výstavba komunikací.

Náplň práce

  • Každodenní účast na stavbě při vedení podřízených pracovníků (dělníci, strojníci, řidiči)
  • Organizace a rozdělení prací na stavbě včetně kontroly kvality
  • Vedení dokumentace staveb (stavební deník, denní hlášení stavby, aj.)
  • Spolupráce s externími subjekty, koordinace a kontrola případných subdodávek
  • Vedení potřebných agend na PC
  • Komunikace a koordinace se stavbyvedoucím a přípravářem staveb

Požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru (znalost dopravních a inženýrských staveb výhodou)
  • Praxe ze staveb alespoň 2 roky
  • Znalost práce na PC – MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Orientace ve stavební dokumentaci
  • ŘP skup. B
  • Nekonfliktní, asertivní osobnost schopná pracovat a komunikovat v týmu
  • Bydliště v okrese Tábor (Benešov)

Nabídka

  • Práce na HPP
  • Práce na plný úvazek
  • Vhodné i pro absolventy s praxí ze stavby
  • Velmi dobré finanční ohodnocení – dle prokázaných zkušeností
  • Stabilní pracovní kolektiv
  • Auto, mobil, notebook, vše k soukromým účelům
  • Zázemí na stavbě (pokud je to možné)
  • Místo výkonu práce: Táborsko, Benešovsko
  • Finanční ohodnocení 50 – 60 000 Kč/měsíc
  • Nástupní bonus ve výši jednoho platu po uplynutí zkušební doby a při nástupu do 31. 7.
  • Stabilní zázemí v Táboře s vlastním vozovým i strojovým parkem