předvýběr.cz

Ředitel zemědělské společnosti

Zveřejněno 01.06.2021

Pro našeho klienta, českou zemědělskou společnost, která vznikla v roce 1996, svým zákazníkům poskytuje služby v zemědělství a působí v okrese Litoměřice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Ředitele společnosti.

Náplň práce

  • Komplexní vedení společnosti do 50 zaměstnanců
  • Společnost se zabývá: veškerými zemědělskými pracemi, poskytováním technických služeb, chovem býků na žír, zakládáním staveb
  • Zodpovědnost za ekonomický výsledek společnosti
  • Rozvoj společnosti

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání v zemědělském nebo ekonomickém směru
  • Minimálně 5 let praxe v oboru zemědělství
  • Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost práce na PC
  • Čistý rejstřík trestů
  • Leadership, zodpovědnost, samostatnost, loajalita

Nabízíme

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Roční prémie ze zisku společnosti
  • Služební vozidlo
  • Mobilní telefon
  • PC
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní spoření
  • Místo výkonu Radouň, okres Litoměřice