předvýběr.cz

Obchodní zástupce pro zemědělskou techniku

Zveřejněno 03.08.2020

Pro našeho klienta, českou společnost působící více jak čtvrt století na trhu zemědělské techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodního zástupce pro zemědělskou techniku.

Náplň práce

  • Prezentace a prodej zemědělských strojů
  • Budování dobrého jména společnosti v regionu se zajímavým potencionálem
  • Zodpovědnost za několik okresů v Západních Čechách
  • Jedná se o dynamickou práci spojenou s odbornými školeními a cestováním

Požadujeme

  • Vzdělání v technickém oboru je výhodou
  • Obchodní dovednosti na vysoké úrovni
  • Praxi na obchodní pozici s technickým produktem (zemědělská technika je výhodou)
  • Samostatné uvažování při hledání řešení
  • Ochotu učit se novým věcem v oblasti techniky
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Nadstandardní finanční ohodnocení progresivním systémem
  • Služební automobil, po dohodě i pro soukromé účely
  • Přátelský kolektiv rodinné firmy (žádný korporát)
  • Kariérní růst
  • Know-how profesionálního prodejce
  • Kvalitní zázemí špičkového servisního střediska v Mariánských Lázních