předvýběr.cz

Technik datového centra

Zveřejněno 28.11.2019

Pro našeho klienta, obchodní společnost, která se zabývá návrhem, výstavbou, údržbou a servisem optických i metalických sítí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik datového centra.

Náplň práce

  • instalační a servisní práce na telekomunikačních technologiích a IT
  • práce ve směnném provozu (denní/ noční 12h směny)
  • řízení a koordinace prací dodavatelů v rámci havarijních oprav a servisních zásahů
  • reakce na události v dohledových systémech
  • pohotovostní služby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v elektrotechnickém oboru
  • vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • znalost AJ na komunikační úrovni (slovem i písmem)
  • znalost problematiky IT, IP a přenosových technologií (výhodou)
  • znalost problematiky datových center (výhodou)
  • ochota pracovat ve směnném provozu a držet pohotovostní službu
  • samostatnost při řešení servisních zásahů
  • komunikační schopnosti

Nabízíme

  • práci na HPP
  • motivující platové ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti
  • benefity (stravenky, příspěvek na pohonné hmoty,..)
  • místo výkonu práce: Praha 10

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou