předvýběr.cz

Systémový inženýr se specializací na DC

Zveřejněno 27.05.2021

Pro našeho klienta, společnost dlouhodobě působící v oblasti komunikačních a síťových technologií se zaměřením na poskytování komplexních služeb (Cisco Gold Partner), která realizuje řadu jedinečných projektů na trhu v ČR, hledáme vhodného kandidáta na pozici Systémový inženýr se specializací na DC.

Vaším úkolem bude

  • Návrh (design) řešení v oblasti datových center (DC) pro zákazníky společnosti
  • Podíl na přípravě technické části nabídek
  • Komunikace se zákazníky společnosti
  • Podíl na implementaci řešení v oblasti DC u zákazníků společnosti
  • Podíl na poprodejních servisních aktivitách

Požadujeme

  • VŠ (event. SŠ) vzdělání technického směru
  • AJ (na komunikativní a technické úrovni)
  • Znalost MS Office
  • Znalost komunikačních technologií (Cisco a případně EMC/Netapp/VMware)
  • Osobní certifikace Cisco CCNA popř. vyšší
  • Další osobní certifikace výhodou (EMC/Netapp/VMware)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Práci s moderními informačními a komunikačními technologiemi
  • Možnost účasti na unikátních projektech v oblasti působnosti společnosti
  • Možnost osobního a odborného růstu včetně získání osobních certifikací
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Řada zaměstnaneckých benefitů: občasný home office, 6 týdnů dovolené, stravenky 100 Kč/den, 13. plat, kvartální prémie, benefond (příspěvek na dovolenou, sport, kulturu)
  • Práci v mladém dynamickém týmu
  • Kancelář: Praha 5 - Smíchov