předvýběr.cz

Operátor call centra

Zveřejněno 25.05.2021

Pro našeho klienta, renomované brněnské callcentrum, které je na trhu již 17 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor call centra.

NÁPLŇ PRÁCE

  • telefonická komunikace pouze se stávajícími klienty vybraných bank a pojišťoven
  • péče o klienty v oblasti pojištění (úrazové, cestovní, pojištění věcí, platebních karet apod.)
  • individuální nastavení pojistných produktů a služeb
  • poskytování odborných konzultací v oblasti osobních financí

POŽADUJEME

  • středoškolské vzdělání s maturitou (podmínka pro absolvování zákonné certifikace)
  • plynulou češtinu nebo slovenštinu
  • schopnost přirozené komunikace a vyjednávací schopnosti
  • samostatnost a spolehlivost
  • zkušenosti z call centra – výhodou
  • vhodné i pro studenty a absolventy

NABÍZÍME

  • stabilní práci na HPP, příp. na dohodu
  • motivující platové ohodnocení (fix + bonusy)
  • možnost práce i na zkrácený úvazek
  • pomoc a podporu od supervizorů nejen během zaškolení, ale kdykoliv je potřeba
  • po zaškolení možnost práce z domu
  • stravenkový paušál
  • cafeterii
  • masáže na pracovišti
  • multisport kartu
  • výhodný tarif
  • dětský koutek s profesionální chůvou
  • týmové akce, večírky a spoustu dalších
  • nástup – možný ihned
  • pracoviště: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.