předvýběr.cz

Výkonný manažer

Zveřejněno 25.05.2021

Pro našeho klienta, českou módní značku a oděvní společnost s vlastní sítí 8 poboček v rámci České republiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Výkonného manažera.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za celkový chod a rozvoj společnosti
  • Stanovení a rozhodování o dlouhodobých strategických cílech společnosti
  • Plánování, koordinace a dohled nad všemi procesy ve firmě
  • Sestavení rozpočtu společnosti a dohled nad finančním výsledkem firmy
  • Rozhodování o obchodní marketingové strategii společnosti
  • Reporting a zpětná vazba majiteli společnosti
  • Vytváření podmínek pro kontinuální zlepšení produktivity společnosti ve všech směrech
  • Komunikace a rozvoj spolupráce s dodavateli a klíčovými partnery
  • Reprezentace společnosti
  • Vedení a rozvoj týmu 40 zaměstnanců

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v ekonomickém oboru
  • Praxi na vedoucí pozici v obdobném oboru minimálně 3 roky
  • Zkušenost s vedením týmu do 50 zaměstnanců
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Čisty rejstřík trestů
  • Znalost Aj je výhodou
  • Komunikativnost
  • Vysokou míru Leadershipu
  • Asertivita
  • Týmového ducha

Nabízíme

  • Možnost seberealizace ve společnosti, nastavit optimální fungování společnosti a směřovat k růstu
  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mobilní telefon
  • Počítač
  • Slevy na firemní výrobky
  • Místo výkonu práce je v Brně