předvýběr.cz

Quality and Safety Manager

Zveřejněno 24.05.2021

Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na výrobu a zpracování směsí pro gumárenský a kabelářský průmysl, hledáme nového kolegu na pozici Quality and Safety Manager.

Náplň práce

  • Tvorba, řízení a zlepšování systému kvality dle norem kvality v souladu s dosažením stanovených cílů kvality (ISO 9001 a tomu podobné)
  • Zabezpečení a kontrola požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů
  • Podpora požadavků zákazníků uvnitř organizace, odpovědnost za navrhování možností zlepšování systému řízení kvality
  • Tvorba interních směrnic a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování
  • Plánování a kontrola provádění pravidelných interních auditů dle požadavků norem kvality a jejich následné vyhodnocení
  • Šetření, reporting a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků (8D report. NCR a podobné)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru kvality
  • Znalost MS Office
  • Anglický jazyk – psaná forma
  • Znalost ISO 9001
  • Vysokoškolské vzdělání výhodou

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr, plný úvazek
  • Práci v perspektivní firmě v nově se rozvíjející oblasti
  • Zajímavou pozici s mezinárodním přesahem
  • Zajímavé platové ohodnocení odpovídající důležitosti pozice
  • Nabídka doplnění vzdělání potřebného pro pozici QM
  • 5 volných dnů nad rámec zákona
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Vlastní kancelář
  • Flexibilní pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Kladno