předvýběr.cz

Pracovník na stolárně

Zveřejněno 17.05.2021

Pro našeho klienta, výrobce laboratorního nábytku, hledáme nové kolegy na pozici stolaře.

Pracovní náplň

  • výroba nábytku do laboratoří
  • obrábění dílů dle technické dokumentace nebo kompletace nábytkových korpusů
  • měření a kontrola výsledného obrobku nebo výrobků
  • obsluha a programování CNC vrtací/frézovací v kusové výrobě

Kvalifikační předpoklady

  • SOU/SŠ nejlépe nábytkářského zaměření, není podmínkou
  • praxe na stolárně výhodou
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • zručnost
  • samostatnost, pečlivost, odpovědnost
  • práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou a tvůrčí činnost
  • motivační platové ohodnocení
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • benefity: příspěvek na stravování a další nadstandartní zaměstnanecké výhody
  • místo výkonu práce Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.