předvýběr.cz

Lakýrník - Šternberk

Zveřejněno 10.05.2021

Pro našeho klienta, rozvíjející se společnost, která je významným výrobcem v oblasti mobilních třídicích a drticích zařízení, hledáme nové kolegy na pozici Lakýrník.

Náplň práce

  • Příprava materiálu k lakování
  • Lakování dílů mobilní třídící a drtící techniky pomocí vysokotlakého zařízení
  • Zodpovědnost za kvalitu výrobků
  • Práce ve dvousměnném provozu (ranní 6:00h – 14:30h, noční 22:00h – 6:30h)

Očekáváme

  • Vzdělání střední odborné (vyučen)
  • Praxe v oboru lakýrník výhodou
  • Vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost
  • Časová flexibilita – ochota pracovat na směny
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí dynamické a prosperující společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • Měsíční prémie až 15 %
  • Stravenky
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Vzdělávání v rámci profese podporovanou společností
  • Firemní akce pro Vás i Vaše blízké
  • Lokalita: Šternberk – dobrá dopravní dostupnost, cca 8 min. od vlakového/autobusového nádraží