předvýběr.cz

Manager pro oddělení péče o zákazníka (pronájem aut)

Zveřejněno 10.05.2021

Pro našeho klienta, společnost poskytující flexibilní pronájmy aut, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Manager pro oddělení péče o zákazníka.

Co Vás čeká

  • portfolio zákazníků, kteří jezdí s auty od společnosti a očekávají péči
  • nastavení komunikačních procesů a touchpointů pro maximálně pozitivní zákaznickou zkušenost
  • řízení a ovlivňování životního cyklu zákazníků
  • podílení se na vzniku nových řešení na základě zjištěných potřeb zákazníka
  • příležitost postavit unikátní zákaznický program
  • nadšený tým aktuálně 4 lidí, který budete rozvíjet a povedete (do budoucna je vize se rozšiřovat)

Očekáváme

  • zkušenosti s péči o zákazníka v sektoru služeb (leasing, telco, banky)
  • maximální orientaci na zákazníky a jejich potřeby
  • analytický přístup a orientaci v datech
  • zkušenosti s vedením týmu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (občasná komunikace se zákazníky po telefonu či e-mailu)
  • rychlé a kreativní přemýšlení – startupový přístup

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • lidský přístup a přátelské pracovní prostředí, svobodu a podporu
  • práci na HPP nebo IČO
  • možnost home office
  • Multisport kartu
  • firemní počítač a telefon
  • nástup možný ihned/ dohodou
  • moderní kanceláře: Praha 8 - Karlín

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou