předvýběr.cz

Social Media Analytik

Zveřejněno 07.05.2021

Pro našeho klienta hledáme člena týmu, který se bude podílet na vzniku nového fenoménu a současně bude rozšiřovat povědomí o jeho unikátních příležitostech, na pozici Social Media Analytik.

Náplň práce

  • správa online kampaní (brandových i výkonnostních); jejich příprava, plánování, řízení, optimalizace a vyhodnocování v reklamním systému Facebook Ads
  • spolupráce při tvorbě strategií pro organický růst profilů mediálního domu na sociálních sítích, tvorba doporučení a konzultace redakcím
  • dohlížení na plnění KPI's v oblasti sociálních sítí
  • nastavování reklamních účtů, pixelů apod., administrativa uživatelských přístupů
  • sledování trendů na sociálních sítích (FB, IG, Twitter, LinkedIn, Pinterest)
  • sledování trendů v GA, IO atd.
  • social listening, monitoring konkurence
  • komunikace s BI týmem, s redakcemi a s týmem social performance

Požadujeme

  • zkušenosti se správou sociálních sítí min. 2 roky jako social media analytik nebo social ads specialista
  • orientace v základních online mediálních metrikách a schopnost nastavování dílčích cílů komunikace
  • znalost GA, IO a Tableau
  • analytické myšlení
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • zkušenost s plánováním, nastavováním a vyhodnocováním kampaní, zejména znalost Facebook Ads
  • proaktivní přístup k sebevzdělávání, sledování trendů a novinek

Nabízíme

  • novou pracovní výzvu, možnost podílet se na růstových strategiích obsahových značek v sociálních sítích
  • možnost pracovat se social media profilech, které zasahují organicky miliony followerů, příležitost spolupracovat s předními českými redakcemi
  • možnost práce na home-office
  • podporu osobního rozvoje formou školení, seminářů apod.
  • práci v neformálním a přátelském pracovním prostředí, sdílíme mezi sebou know-how a vzájemně se podporujeme
  • zaměstnanecké benefity zahrnují 25 dní dovolené ročně, výhody formou Edenred Benefity café, e-stravenky, pracovní vybavení (notebook a telefon)
  • sídlíme v pražských Holešovicích, v bývalém pivovaru, v okolí jsou kavárny, restaurace, park, fitness centra a máme také vlastní kolárnu a sprchy