předvýběr.cz

Administrativní podpora techniků - vhodné i pro absolventy

Zveřejněno 07.05.2021

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou a servisem sítí v oblasti telekomunikací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Administrativní podpora techniků – vhodné i pro absolventy.

Náplň práce

  • Komunikace s vlastníky objektů – nahlášení vstupu techniků do budovy
  • Zpracování potřebné administrativy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • NJ na komunikativní úrovni – komunikace s německými klienty
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Pečlivost a komunikativnost

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • 13. a 14. plat
  • Mobil a notebook
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění, možnost příspěvku na dovolenou
  • Stravenky
  • MultiSport karta
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Brno