předvýběr.cz

Vedoucí odboru informatiky

Zveřejněno 06.05.2021

Pro našeho klienta, městský úřad Prahy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí odboru informatiky.

Náplň práce

  • řídí, koordinuje a kontroluje činnost oddělení podpory uživatelů a oddělení rozvoje ICT a správy webů
  • odpovídá za řízení údržby a obměny HW a SW v rámci ICT systému ÚMČ
  • zajišťuje přípravu a realizaci projektových záměrů v oblasti IT
  • komplexně zodpovídá za tvorbu, správu a aktualizaci informačního systému základních registrů, datových úložišť a webových aplikací ÚMČ
  • kompletně zodpovídá za tvorbu, správu a aktualizaci informačních systémů a webových aplikací provozovaných MČ
  • zajišťuje provoz a rozvoj technologických center a datových úložišť na ÚMČ
  • zajišťuje řádnou funkci napojení IC technologií ÚMČ na systém základních registrů, CZECH POINT a další IS služby státu
  • zajišťuje koordinaci a zodpovídá za kybernetickou bezpečnost sítí a systémů na pracovištích ÚMČ
  • připravuje a zodpovídá za čerpání rozpočtu v oblasti ICT ÚMČ
  • připravuje a koordinuje strategický rozvoj ICT ÚMČ

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu (informační technologie, veřejnosprávní apod.)
  • schopnost samostatné analytické, metodické a koncepční činnosti
  • dobrá vyjadřovací schopnost v písemném i ústním projevu
  • znalost nástrojů digitální komunikace
  • orientace v orgánech veřejné moci a spolupracujících organizacích
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • samostatnost v rozhodování, kreativita
  • přesnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, samostatnost, pečlivost

Nabízíme tyto benefity

  • pružná pracovní doba
  • 200 hodin dovolené + 5 sick days
  • karta Multisport nebo příspěvek na dopravu
  • karta Flexi Pass Card
  • příspěvek na penzijní spoření a penzijní připojištění
  • stravenky v hodnotě 100,-Kč
  • podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • příjemné pracovní prostředí

Místo výkonu práce - Praha 5 - Smíchov

Zájemce podává přihlášku k výběrovému řízení, kterou se rozumí samostatný doklad, jehož náležitostmi podle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, jsou

a) jméno, příjmení, titul

b) datum a místo narození

c) státní příslušnost

d) místo trvalého pobytu

e) číslo občanského průkazu nebo čísla dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,

f) datum a podpis