předvýběr.cz

Mistr údržby

Zveřejněno 04.05.2021

Pro našeho klienta, výrobce cukrovinek, hledáme nového kolegu na pozici Mistr údržby.

Náplň práce

  • Řízení a koordinace týmu mechaniků / seřizovačů
  • Odpovědnost za vypracování plánu oprav, preventivní a prediktivní údržby
  • Odpovědnost za operativní pravidelnou kontrolu a servisní úkony na zařízeních
  • Odpovědnost za kontrolu funkčnosti jednotlivých zařízení a všech technologických celků
  • Odpovědnost za nákup náhradních dílů
  • Komunikace s externími dodavateli služeb
  • Administrativní úkony dle požadovaného rozsahu, včetně zpracování docházky podřízených zaměstnanců
  • Záznamy / evidence údržby

Požadujeme

  • Vzdělání SOU/SŠ (elektrotechnické zaměření výhodou)
  • Odborné znalosti zařízení, případně strojů
  • Zkušenosti na obdobné pozici – výhodou, včetně vedení týmu spolupracovníků
  • Manuální zručnost
  • Pracovitost, pečlivost, flexibilitu
  • Časovou flexibilitu
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Znalost nástrojů štíhlé výroby – 5S, TPM - výhodou

Nabízíme

  • Motivující pracovní a finanční podmínky
  • Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti
  • Příplatky za víkendy, svátky, noční služby
  • Přeplácení přesčasů
  • Pravidelné odborné školení
  • Příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Měsíční bezplatný příděl cukrovinek
  • Nástup dohodou, možno ihned
  • Místo výkonu práce: Rohatec