předvýběr.cz

Obchodní zástupce - náhradní díly - Severomoravský kraj

Zveřejněno 04.05.2021

Pro našeho klienta, specialistu na užitková vozidla, který nabízí více než jen náhradní díly, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce - náhradní díly - Severomoravský kraj.

Náplň práce

  • Akvizice nových zákazníků
  • Péče o stávající klienty v Severomoravském kraji
  • Prodej náhradních dílů po telefonu
  • Zpracování poptávky a vyřízení objednávky
  • Tvorba nabídek a zakázek v systému SAP
  • Řešení reklamací
  • Organizace školení pro klienty
  • Kontrola a spolutvorba logistiky ve svém regionu

Požadujeme

  • Vzdělání či praxe v technickém oboru
  • Praxe v prodeji
  • Znalost německého jazyka, popř. ochota se něm. jazyku učit
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Spolehlivost, komunikativnost, cílevědomost, týmový duch

Nabízíme

  • Stabilní rodinná společnost s více jak 100-letou historií, která je lídrem na trhu v Německu, Rakousku a Švýcarsku
  • 5 týdnu dovolené
  • 13. plat
  • Roční prodejní prémie
  • Služební vůz, telefon
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Severomoravský kraj, zaškolení Praha-Modletice