předvýběr.cz

KONSTRUKTÉR/KA v CAD

Zveřejněno 29.04.2021

Pro našeho klienta, předního výrobce schodišť a zábradlí s více než 20letou tradicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR/KA v CAD.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Kótování výkresů se schodištěm a zábradlím.
  • Počítání kusovníků.
  • Tisknutí výkresů.
  • Práce pouze v kanceláři.

POŽADUJEME

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou – technický obor výhodou.
  • Ovládání CAD programů – AutoCAD nebo jiné.
  • Znalost dalších grafických programů – výhodou.
  • Technické a kreativní myšlení.
  • Učenlivost, flexibilita, kreativita, důslednost.
  • Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).
  • Skype.
  • Vhodné i pro absolventy.

NABÍZÍME

  • Samostatnou práci na HPP ve stabilní české společnosti s 24letou tradicí v oboru.
  • Motivující platové ohodnocení s benefitním systémem orientovaným na výkon.
  • Po prvním roce smlouva na dobu neurčitou.
  • Odměny za práci přesčas.
  • 25 dní dovolené.
  • Příspěvek na stravování v místě centrály společnosti.
  • Firmou hrazené jazykové vzdělávání a odborná školení.
  • Zvýhodněný mobilní tarif.
  • Kafeterii.
  • Firemní a sportovní akce.
  • Přátelský kolektiv.
  • Nástup možný ihned.
  • Místo výkonu práce: Mladoňovice.