předvýběr.cz

Strážný / pracovník vrátnice

Zveřejněno 29.04.2021

Pro společnost zabývající se úklidovými a bezpečnostními službami, hledáme nové kolegy do týmu na pozici Strážný / pracovník vrátnice.

Jedná se o práci v nepřetržitém směnném provozu, v režimu krátký/dlouhý týden.
Denní směna je 06:00-18:00 a noční směna je 18:00-06:00.

Vhodné pro OZP

Náplň práce

  • kontrola evidence a ohlašování návštěv
  • kontrola vjezdu vozidel a kamerového systému
  • vydávání klíčů
  • kontrola a uzamykání budov
  • bezpečnostní pochůzky v areálu

Požadujeme

  • čistý trestní rejstřík
  • zodpovědný přístup k zadaným pracovním úkolům
  • pečlivost a dobré komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC

Výhodou

  • praxe v oblasti ochrany majetku
  • certifikace pro práci v bezpečnostní oblasti (může zajistit naše společnost)

Nabízíme

  • korektní mezilidské vztahy
  • práci na HPP - doba neurčitá, nebo DPP
  • práci u stabilní firmy a firemní plusy (4 týdny volna, stravenky, příspěvek na rod. dovolenou)
  • po úspěšně ukončené zkušební době náborový příspěvek 8000 Kč (platí pro HPP)
  • práce pro OZP - OZZP s přiznanou invaliditou (1. - 3. stupně)
  • příplatek na stravování v době výkonu služby
  • firemní oblečení
  • Místo výkonu práce: Praha 3 / Praha 4 - dle preference