předvýběr.cz

Montážní dělník

Zveřejněno 26.06.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá pronájmem, servisem stavebních strojů a zdvihacích zařízení včetně jejich dovozu odborného proškolení a vydání platných oprávnění pro jejich obsluhu, hledáme vhodného uchazeče na pozici montážní dělník.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Montáže a opravy zvedacích zařízení v rámci ČR a SR
  • Práce ve výškách
  • Výkon prací dle vlastní odbornosti – elektro nebo zámečník nebo montér

POŽADUJEME

  • Min. vyučen (v oboru elektro, strojírenství, apod.)
  • Praxe – výhodou
  • ŘP sk. B
  • Vyhláška 5 – výhodou
  • Svářecký průkaz – výhodou
  • Ochota cestovat po ČR/SR
  • Znalost PLC – velkou výhodou

NABÍZÍME

  • Práci na HPP ve stabilní a rostoucí českou společnost
  • Individuální platové ohodnocení dle zkušeností
  • Příplatky za přesčasy
  • 13. plat
  • Diety
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na PP nebo ŽP
  • Odborné kurzy hrazené zaměstnavatelem – dle zájmu
  • Po 2 odpracovaných letech 2 dni dovolené navíc
  • Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.