předvýběr.cz

Mistr v potravinářské výrobě

Zveřejněno 26.04.2021

Pro našeho klienta, moderní automatizovanou potravinářskou společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici Mistr v potravinářské výrobě.

Náplň práce

  • zajištění plynulého toku materiálu ve výrobním procesu
  • dohled nad dodržováním kvality výrobků
  • obsluha výrobní linky pro strojní zpracování těst
  • ruční zpracování těsta
  • další činnosti spojené s potravinářskou výrobou

Požadavky

  • týmový duch
  • samostatnost
  • manuální zručnost
  • pracovní nasazení
  • spolehlivost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • zkušenost z potravinářského provozu výhodou

Nabídka

  • pracovní smlouva na HPP
  • velmi dobré platové ohodnocení - nástupní plat 37.500 Kč, po zkušební době 44.200 Kč
  • stabilní práce a jistota v silné společnosti
  • moderní pracovní prostředí a dynamický tým
  • kvalitní produkty
  • přátelský kolektiv
  • po zapracování 3 dny dovolené navíc, 2 sick days
  • sleva na firemní produkty 25%
  • možnost občerstvení na pracovišti
  • možnost levnějšího mobilního tarifu a levnější energie
  • místo pracoviště – Nehvizdy
  • dopravní spojení: linka 398 (Černý most)