předvýběr.cz

Samostatná/ý účetní - Praha

Zveřejněno 23.04.2021

Pro našeho klienta, společnost s mnohaletou působností v oblasti pořádání významných sportovně-kulturních akcí na mezinárodní úrovni, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná/ý účetní - Praha.

Náplň práce

  • Kompletní účtování pohledávek, závazků, bank, pokladen
  • Zpracování měsíčních výkazů DPH a KH
  • Závěrkové operace, inventarizace
  • Spolupráce při zpracování daňových přiznání
  • Reporting
  • Příprava ročního rozpočtu společnosti, pravidelné sledování odchylek, měsíční reporting vedení společnosti
  • Sledování závazků, pohledávek a plateb
  • Komunikace s bankou
  • Další administrativní práce v účetním oddělení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Znalost účetních a daňových zákonů
  • Praxe v oblasti účetnictví min. 2 roky
  • Znalost programu Duel výhodou
  • Znalost Microsoft Office
  • Časová pružnost s ohledem na chod společnosti a její aktuální potřeby
  • Osobní zodpovědnost
  • Samostatnost
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Platové ohodnocení dle zkušeností
  • Odměny
  • Sick day
  • Získání know-how
  • Možnost osobního rozvoje
  • Možnost využití Sport Lounge a běžeckých tréninků
  • Kafeterie
  • Účast při organizaci závodů
  • Možnost zahraničních služebních cest
  • Přátelský tým
  • Místo pracoviště: Praha - Holešovice